1FT Samolepící fototapeta na dveře 95x210cm - z vlastní fotografie

TIP NA DÁREK

JAK OBJEDNAT:

Nahrejte obrázek pro tisk fototapety a dokončete svou objednávku.

Rádi Vám vytiskneme fototapetu na míru, pokud požadujete vlastní rozměr napište nám jej.

Nahrát obrázek:
Vlastní rozměr fototapety (max. 100x220cm):
Poznámka:
Výrobce: Fotožaluzie
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: 1-5 dnů
818.18 bez DPH
990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Samolepící fototapeta na dveře

Rozměr fototapety: 95 x 210cm

Jak Objednat: Nahrejte obrázek pro tisk fototapety a dokončete svou objednávku. Pokud požadujete vlastní rozměr fototapety, napište nám jej a my Vám vytiskneme fototapetu přímo na míru.

Před samotným tiskem Vám zašleme náhled vybraného obrázku po úpravě do zvoleného formátu. Na přáni vám vyrobíme koláž z obrázku.

Samolepící vinylové fototapety - kvalitní PVC omyvatelná tapeta se samolepící vrstvou, s hladkým, matným povrchem. Vhodná na všechny hladké a nesavé povrchy v domácnosti.
Všechny fototapety vyrábíme pro vás na míru a jsou vyrobeny z kvalitních certifikovaných materiálů, potisk je zdravotně nezávadný vhodný do dětských pokojů.

Fototapety na dveře jsou velmi oblíbené v oblasti dekorace interiéru! Vaše dveře budou po aplikaci fototapety vypadat jako nové. Originální design navíc vdechne místnosti zcela jedinečnou atmosféru. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mají hladký a omyvatelný povrch.

Fototapeta bude odeslána 3-5 pracovních dnů od objednání, nebo dle skladové dostupnosti. Součástí balení je návod na lepení.

Pomůcky pro lepení: 

Samolepící tapeta: Nůžky nebo ulamovací nůž, tapetovací stěrka nebo gumová stěrka na okno.

Údržba:

Povrch můžete opatrně čistit vodou, případně slabým roztokem vody a saponátu. Nikdy nepoužívejte ředidlo! Došlo by k neodvratnému poškození potisku.
 
Reklamace:

Reklamaci nelze uplatnit na již nalepenou samolepicí fototapetu.

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím