3FZP Fotožaluzie/panelová stěna - výběr z fotobanky

NÁŠ TIP
Cena 2 149
Dostupnost: 10-20 dnů
Šířka[cm]:
Výška[cm]:
Způsob stahování:
montáž:
Ovládání:
číslo snímku:

Cena bez DPH: 1 776.03
Výrobce: Fotožaluzie
Záruční doba: 24 měsíců
KS

FOTOŽALUZIE - POSUVNÁ STĚNA - šířka lamel 250mm

Inovovaný produkt vertikální žaluzie který vychází s konceptu posuvné stěny, jedná se o designově velmi propracovaný produkt, vhodný do každého interiéru. Lamely mají šíři 250mm - tedy asi dvojnásobnou oproti klasickým vertikálním žaluziím. Lamely lze navíc natáčet a regulovat tak intenzitu prostupu světla do interieru. Pro tuto fotožaluzií jsou vhodné látky s potiskem fotografie z fotobanky dle valstního přání. Manipulace s touto fotožaluzií je stejná, jako u klasické vertikální žaluzie - tj. šňůrkou a řetízkem.

Výběr fotografie:

Fotografii na tisk fotožaluzie vyberete zde ve FOTOBANCE, kde můžete vybírat z několika desítek tisíc profesionálních fotografií. Do objednávky napište číslo vybrané fotografie (číslo snímku)

Před tiskem vám zašleme finální náhled výsledné fotožaluzie dle zvoleného rozměru.

Náš tip: k vybrané fotožaluzii si můžete u nás nechat vyrobit fototapetu, fotoobraz nebo jiný náš produkt se stejným motivem.

Potisk fotožaluzií vytvoříme podle vašeho přáním (lze použít i vámi dodanou fotografii, vyfocenou ve velmi vysoké kvalitě rozlišení), naši grafici vám vytvoří návrh celkového pohledu na budoucí žaluzie.

Zaručujeme nejvyšší kvalitu tisku ve vysokém rozlišení díky nejnovější technologii HP Latex s vysokou odolností proti UV. Tisk je zcela zdravotně nezávadný a neznečišťuje životní prostředí. Latexové inkousty firmy HP mají certifikáty dokazující jejich proekologické vlastnosti. 

 

Zaměření fotožaluzií

Šířka

- Při instalaci do okenního otvoru bude fotožaluzie od jedné boční stěny až ke druhé boční stěně. Šířku změříme vždy v místě, kde bude fotožaluzie namontována. Šířku fotožaluzie vypočítáme tak, že od naměřené šířky otvoru odečtěme 0,5 až 1,5 cm.
- Při instalaci před okenní otvor změříme šířku fotožaluzie tak, že k naměřené šířce otvoru připočítáme 20 až 30 cm (aby na každé straně byl přesah 10 až 15 cm). Pokud je z estetického hlediska vhodnější větší přesah, lze jej samozřejmě doporučit.

Výška

- Výšku změříme v místě, kde bude fotožaluzie nainstalována. Měří se celková výška včetně horního profilu. Žaluzie může sahat po parapet, topení nebo až po zem. Změříme výšku na obou stranách (pokud jsou výšky na jednotlivých stranách rozdílné, použijeme tu kratší) a výšku žaluzie potom vypočítáme tak, že od naměřené výšky odečtěme 1 až 3 cm.

 

Návod na montáž fotožaluzie si můžete stáhnout zde:

montazni_navod_fotozaluzie.pdf