Rádi byste oživili prostor něčím originálním a stylovým? Jednu z možností představují designové fotožaluzie.

Fotožaluzie spolehlivě nahradí klasické vertikální žaluzie, které jsou obvykle jednobarevné. Stejně tak je můžete použít místo závěsů a záclon. Nastavují se pomocí otáčení lamel, takže kolik světla si do místnosti vpustíte, záleží čistě na vás.

Co je na nich tak jedinečného? Jejich potisk! Vybírat můžete z desítek motivů, mezi kterými nechybí přírodní motivy, jako je krajina, relaxační obrázky, květiny, zvířata, ale také třeba města. Dětem se bezpochyby zavděčíte kreslenými obrázky či fotkami zvířat – například u holčiček velmi oblíbenými jednorožci a koňmi.

Nejlepší však na tom je, že fotografii na fotožaluzie si můžete zvolit sami. Nepřeberné množství krásných fotek najdete na fotobankách, ale stejně tak lze žaluzie vyhotovit z vaší vlastní fotografie.

Fotožaluzie najdou využití jak v domácnostech, tak ve firmách. V kanceláři snadno vykouzlí hezčí atmosféru a zároveň poskytují prostor pro reklamní účely. Hodí se mimo jiné do vstupních hal, recepcí, ale také výloh.

Design je samozřejmě důležitý, ale neměli bychom zapomenout na původní funkci žaluzií – tedy chránit místnost před sluncem. Jsou praktické i z dalšího důvodu – díky úpravě materiálu se na nich nebude usazovat prach. I pokud mají vaše okna atypický tvar, je možné vyrobit padnoucí fotožaluzie na míru. Vy nám jen dáte požadované rozměry a vzor a my vám vyrobíme fotožaluzie podle vašich představ.

Výrobou fotožaluzií v České republice se zabýváme již 10 let a naší prioritou je kvalita. Používáme pouze kvalitní certifikované materiály. Potisk je navíc zdravotně nezávadný, odolný proti vodě i UV záření  a je šetrný k životnímu prostředí.

Jestliže vás toto originální stínění oken zaujalo, neváhejte navštívit náš e-shop.

 

 

 


 

 

 

 

Filtr
Cena